ИндексИндекс  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

голям проблем !!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
rdss
Новак
Новак

Брой мнения : 2
Registration date : 14.12.2010

ПисанеЗаглавие: голям проблем !!!   14/12/2010, 00:35

здаравеите така възникна следния проблем с моята вектричка 2.0 дти 2001г 101кс. преди време имасхе проблем с някакъв клапан на вакума или не6то подобно и ми буркаш компа на коалата и турбината ми оставаше без вакум не варвеше и гаснеше сега се случва друго междометие святка ми лампата за " не добре изгорели газове " , стрелката на оборотомера ми пада а гвигателя си работи и когато не е в движение да има постотнен приток на нафта губи обороти и гасне тва вси1ко се случва когато двигателя загее до 80/85 градуса даите акъл савет от какво може да става така (при студен двигател сичко е нормално) помогнете !!!!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
jonsun
Новак
Новак

Брой мнения : 1
Registration date : 05.01.2011

ПисанеЗаглавие: Re: голям проблем !!!   7/2/2011, 15:11

И аз имам същия проблем и не мога да разбера от къде дава тоя проблем. Според мен някъде запушва и не достига достатачно гориво до двигателя когато изключи автоматичният обогатител.Ако някои ти е помогнал кажи и на мен.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

голям проблем !!!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1